Παρουσίαση Πρώτων Βοηθειών στο Κ.Η.Φ.Η. Αγριάς από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2021-11-11
Ενημέρωση και επίδειξη Πρώτων Βοηθειών πραγματοποιήθηκε στο προσωπικό και όλους τους ωφελούμενους του Κ.Η.Φ.Η. Αγριάς, από εκπαιδευτές της Ελληνική Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας.
Οι Πρώτες Βοήθειες είναι από ο πιο νευραλγικός τομέας στην προσπάθεια για τη διαφύλαξη της ανθρώπινης ζωής σε καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, και η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας φροντίζει να διατηρεί τον πήχη της εκπαίδευσης, στο ανώτατο δυνατό επίπεδο.
Ευχαριστούμε τους υπευθύνους για την πρόσκληση και την εμπιστοσύνη τους.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001366-5cf715cf72/248205450_427124648785712_6368664049572863464_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001367-1ce411ce42/255468217_438926851128097_6842284928129890663_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001369-c0917c0918/255184815_698569804443613_3638376429253357143_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001368-3bd413bd42/248373809_276093357764749_4166881054277421230_n.jpg?ph=347e158b61)