Ενημέρωση για την πρόληψη & αντιμετώπιση του σεισμού στο Ορφανοτροφείο Βόλου από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2021-03-11
Η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας πραγματοποίησε ενημέρωση στο Ορφανοτροφείο Βόλου σχετικά με την πρόληψη & αντιμετώπιση των Σεισμών. Ευχαριστούμε την διεύθυνση του Ορφανοτροφείου για την πρόσκληση, και είμαστε στην διάθεσή τους και για περαιτέρω ενημερώσεις ή εκπαιδεύσεις. Καθ' όλη τη διάρκεια της ενημέρωσης τηρήθηκαν αυστηρά τα μέτρα που έχει εκδώσει ο ΕΟΔΥ σχετικά με τον περιορισμό της Covid-19.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001142-e1938e193a/159395426_338157494305257_9045238732973128360_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001143-100ea100ec/159094213_706180573397434_6433538639398139281_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001144-3a9fc3a9fe/159479068_4073350079343856_4058765883540843345_n.jpg?ph=347e158b61)