Συνεργασία του Τμήματος Κοινωνικής Μέριμνας της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας με την Ομάδα Αλληλοβοήθειας Βόλου
2020-11-27
Αυτές τις δύσκολες μέρες που περνάμε το Τμήμα Μέριμνας κ Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας συνεργάζεται με την Ομάδα Αλληλοβοήθειας Βόλου . Στόχος μας να διατηρήσουμε την αξιοπρέπεια κ το χαμόγελο στους συνανθρώπους μας που αυτή την στιγμή περνάνε δύσκολα.. ευχαριστούμε όλους εσάς που μας βοηθάτε σ αυτό!!!
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001099-3a78e3a791/127636473_738703610331523_2261874361935700428_n.jpg?ph=347e158b61)