Συμμετοχή της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στην επιχείρηση Έρευνας & Διάσωσης για τον 68χρονο από την Αγριά
2022-06-17
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001666-36cc436cc5/287225469_507156524489471_3995796408161766313_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001668-e2617e2618/287610258_492228609367836_4725153663917640900_n.jpg?ph=347e158b61)
Αίσιο τέλος είχε η περιπέτεια του 68χρονου που αγνοούταν από την Τρίτη το πρωί από το σπίτι του στην Αγριά.
Ο 68χρονος εντοπίστηκε χθες το πρωί σε χωματόδρομο στην περιοχή Σερβανάτες στον Αγ. Λαυρέντιο, από τον γιο του. Ο 68χρονος βρέθηκε μέσα στο Ι.Χ. αγροτικό όχημα καλά στην υγεία του αλλά εξαντλημένος και ταλαιπωρημένος.