Κάλυψη του αγώνα Ελλάδας - Κοσσόβου στο UEFA Nations League από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2022-06-14
Παρούσα και στον δεύτερο αγώνα της Εθνικής μας ομάδας για την διοργάνωση του UEFA Nations League, η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας καλύπτοντας τον αγώνα στα πλαίσια της παροχής Πρώτων Βοηθειών.
Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας συμμετείχε με συνολικά 19 διασώστες και πλήρη διασωστικό εξοπλισμό, εκ των οποίων 15 στις κερκίδες του γηπέδου για την ασφάλεια των φιλάθλων, και 4 εντός του αγωνιστικού χώρου.
Κατά τη διάρκεια του αγώνα αντιμετωπίστηκαν με επιτυχία από τους διασώστες 4 περιστατικά, όλα εκτός του αγωνιστικού χώρου.
Συγχαρητήρια στην Εθνική μας ομάδα για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στον όμιλο, και ευχόμαστε αυτή να είναι η απαρχή μίας νέας εποχής με ακόμη περισσότερες επιτυχίες.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001658-e93cde93ce/287382036_336952401849552_3013190749494654190_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001660-b0576b0577/287203952_583479869867053_1214442789725507676_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001659-f1ca8f1ca9/287062228_442064907282326_6802149588143235940_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001661-a5ffba5ffc/287075988_2599335576868298_8099085820534244890_n_censored.jpg?ph=347e158b61)