Κάλυψη των αγώνων ποδοσφαίρου των τοπικών ομάδων από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2022-02-20
Κάλυψη Πρώτων Βοηθειών στους αγώνες Π.Α.Ε Βόλος - Π.Α.Ε Ολυμπιακός Πειραιώς και Π.Α.Ε Νίκης Βόλου - Π.Α.Ε Απόλλων Πόντου από την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας.
Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας συμμετείχε με συνολικά δεκαπέντε διασώστες και πλήρη διασωστικό εξοπλισμό για την κάλυψη των δύο αγώνων στις εθνικές κατηγορίες SUPER LEAGUE και SUPER LEAGUE 2.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001472-12f0312f04/273946831_1018773309022591_2847344584496043102_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001473-eec52eec53/274107816_464381702084354_7566639674629308219_n.jpg?ph=347e158b61)