Κάλυψη της εκδήλωσης των AHEPA HJ-13 Αργοναύτες από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2022-04-27
Οι διασώστες της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας μετά από πρόσκληση των διοργανωτών, παρευρέθηκαν στο χώρο του κινηματοθεάτρου «Αχίλλειον», στο Βόλο, και κάλυψαν υγειονομικά την εκδήλωση των AHEPA HJ-13 Αργοναύτες με θέμα "Οικογενειακός προγραμματισμός - Αντισύλληψη και υπογονιμότητα". Την εκδήλωση κάλυψαν έξι διασώστες της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας με πλήρη διασωστικό εξοπλισμό.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001603-aa348aa349/279028270_522034116112719_4351376104070923368_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001604-c6c0bc6c0c/278979192_515923230234438_4929443354280051445_n.jpg?ph=347e158b61)