Κάλυψη Πρώτων Βοηθειών της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στους αγώνες της Super League
2019-09-03
SUPER LEAGUE 2019-2020:
Ξεκίνησαν οι αγώνες ενός από τα σημαντικότερα αθλητικά γεγονότα της Πόλης μας. Καθώς πρόκειται λοιπόν για μια διοργάνωση με πολλές απαιτήσεις, δε θα μπορούσε να μη συμμετέχει σε αυτή η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας.
Η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας μετά από πρόσκληση της ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ συμμετέχει στη SUPER LEAGUE 2019-2020 με πιστοποιημένους διασώστες στην Παροχή Πρώτων Βοηθειών, καθώς και με πλήρη διασωστικό εξοπλισμό!
Ευχαριστούμε πολύ την ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ για την εμπιστοσύνη της για τρίτη συνεχόμενη χρονιά!
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000643-3b0223b025/69098972_10157326254191067_1840962638222196736_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000644-5459654598/69352637_10157326254586067_6329325181915365376_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000645-39f2439f26/70166560_10157326254961067_7953649321834971136_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000646-482c1482c4/69634287_10157326256241067_7949485441235812352_o.jpg?ph=347e158b61)