Κάλυψη Πρώτων Βοηθειών στον αγώνα Π.Α.Ε Βόλος - Π.Α.Σ Γιάννινα από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2020-10-17
Κάλυψη για θέματα που άπτονται στον τομέα των Πρώτων Βοηθειών στον αγώνα πρωταθλήματος που πραγματοποιείται αυτή την ώρα στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, μεταξύ της Π.Α.Ε-Βόλος και της Π.Α.Σ Γιάννινα, από την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας.Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας συμμετέχει όπως πάντα εντός του αγωνιστικού χώρου με 4 διασώστες και πλήρη διασωστικό εξοπλισμό.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001077-e6dede6df3/121731205_661883441423368_7708235427176208096_n.jpg?ph=347e158b61)