Κάλυψη Πρώτων Βοηθειών στον αγώνα Π.Α.Ε Βόλος - Π.Α.Ε ΑΕΛ από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2020-11-01
Κάλυψη για θέματα που άπτονται στον τομέα των Πρώτων Βοηθειών στον αγώνα πρωταθλήματος που πραγματοποιήθηκε στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, μεταξύ της Π.Α.Ε-Βόλος και της Π.Α.Ε ΑΕΛ, από την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας. Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας συμμετέχει όπως πάντα εντός του αγωνιστικού χώρου με 4 διασώστες και πλήρη διασωστικό εξοπλισμό.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001087-53c3a53c3f/123119219_3470108949770056_9218000002558265426_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001088-64d1b64d1e/123368449_777546919702932_8754745934750396417_n.jpg?ph=347e158b61)