Κάλυψη Πρώτων Βοηθειών στον αγώνα Π.Α.Ε Νίκη Βόλου - Π.Α.Ε Βέροια από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2021-11-15
Κάλυψη για θέματα που άπτονται στον τομέα των Πρώτων Βοηθειών στον αγώνα πρωταθλήματος της Super League 2 που πραγματοποιήθηκε στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, μεταξύ της Π.Α.Ε Νίκη Βόλου και της Π.Α.Ε Βέροιας, από την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας.
Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας συμμετείχε με 5 διασώστες και πλήρη διασωστικό εξοπλισμό.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001374-08e4908e4a/256119114_450415766598067_2418268408519527711_n.jpg?ph=347e158b61)