Κάλυψη Πρώτων Βοηθειών & Ναυαγοσωστικά στα μαθήματα κολύμβησης των Δημοτικών Σχολείων του Νομού μας από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2020-01-10
Ευχαριστούμε τη Διεύθυνση της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας για την εμπιστοσύνη της, προκειμένου η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας να συμμετέχει για ακόμη μια χρονιά στην κάλυψη Πρώτων Βοηθειών και στη Ναυαγοσωστική μέριμνα στα μαθήματα κολύμβησης των Δημοτικών Σχολείων του Νομού μας.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000764-00b7a00b7c/82106598_10157687548491067_2116013864276459520_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000765-cd0dbcd0df/81990604_10157687548871067_8275842766060126208_o.jpg?ph=347e158b61)