Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στην κοπή πίτας του Ορφανοτροφείου Βόλου
2023-02-01
Ανταποκρινόμενη θετικά στην πρόσκληση, η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας παρευρέθηκε στην κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας του Σωματείου της Φιλόπτωχου Αδελφότητος Βόλου, και το Φιλανθρωπικό Ίδρυμα «ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ ΒΟΛΟΥ» που πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο Volos Palace .
Την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας εκπροσώπησαν ο Πρόεδρος κος Τράγαλος Κων/νος και το μέλος του Δ.Σ. κος Στούμπος Ιωάννης.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200002112-abe02abe03/328658333_632736861873375_4139003578621369898_n.jpg?ph=347e158b61)