Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στην εκδήλωση του Σοροπτιμιστικού Συλλόγου "Θέτις"
2020-03-06
Η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας ανταποκρίθηκε θετικά στην πρόσκληση του Σοροπτιμιστικού Συλλόγου "Θέτις" ,και παρέστη με 8 διασώστες του τμήματος Κοινωνικής Μέριμνας & Ανθρωπιστικών Αποστολών, στην εκδήλωση που διοργανώθηκε με την υποστήριξη του δικηγορικού συλλόγου Βόλου, συμμετέχοντας στις εκδηλώσεις για την ημέρα της γυναίκας, με θέμα "Υιοθεσία: οικογένεια για κάθε παιδί".
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000833-6afd66afda/89360876_227820275283071_8785556621322354688_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000834-94b8494b86/89497488_225372228595377_1858084340664107008_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000835-6caba6cabc/89533173_606683556548527_317784376827969536_n.jpg?ph=347e158b61)