Η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στα "Χάλκινα της Μακεδονίας"
2019-03-02
Η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας παρούσα και στο παραδοσιακό μουσικό δρώμενο που συνδιοργάνωσε το Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π-ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Δήμου Βόλου και το χοροστέκι ΕΔΡΑΜΕ Βόλος "Τα χάλκινα της Μακεδονίας στον Βόλο", καλύπτοντας σε θέματα πρώτων Βοηθειών την εκδήλωση. Ευχαριστούμε τον πρόεδρο του Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π - ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Βόλου κο Απόστολο Γαλάτη καθώς και τον αντιπρόεδρο κο Ζαρκάδα Απόστολο για την άψογη συνεργασία μας.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000408-84a13859e0/53074181_1963438867115848_1853409831403126784_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000409-25e6626de8/53539919_1963439037115831_8416014736071589888_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000410-52d1553cba/53391196_1963438847115850_4296430990789705728_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000411-1b2951c228/53347650_1963439087115826_6468393448410972160_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000412-caeebcbe9a/53013980_1963438997115835_4801161593066881024_o.jpg?ph=347e158b61)