Γεύμα Αγάπης τα εστιατόρια των αδελφών Αθανασού σε συνεργασία με το Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας.
2020-02-29
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε απόψε το γεύμα αγάπης στο Ίδρυμα Αγωγής Αρρένων " της πόλης μας. Το γεύμα ήταν προσφορά των εστιατορίων "ΕΒΕΛΙΝ" και "ΤΟΡΟΝΤΟ" των αδελφών Αθανασού και έγινε σε συνεργασία με το Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000815-c9a85c9a88/87976525_551022182433001_6674028601278464000_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000816-242e2242e4/88183256_551022205766332_465926298607288320_n.jpg?ph=347e158b61)