Ευχαριστήριο από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στην Σχολή Ναυαγοσωστικής InAction
2023-09-21
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε την in-action.int για την ευγενική τους χειρονομία, την χορηγία ενός μηχανήματος VHF-UHF – Αναμεταδότη το οποίο και θα χρησιμοποιηθεί για τις ανάγκες κάλυψης των επικοινωνιών τόσο της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας όσο και της Πανελλήνιας Διασωστικής Συχνότητας στην αντιμετώπιση καταστάσεων εκτάκτων αναγκών.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200004612-0cf4b0cf4d/380647547_629229889382087_8675597590572811461_n.jpeg?ph=347e158b61)