Εθιμοτυπική επίσκεψη της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας στην 32 ΤΑΞ/ΠΖΝ
2021-09-14
Εθιμοτυπική επίσκεψη στην 32 ΤΑΞ/ΠΖΝ πραγματοποιήθηκε σήμερα από την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας.
Ο Πρόεδρος της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας κος Τράγαλος Κώνσταντίνος, ο Αντιπρόεδρος κος Παπαμαρκάκης Χαράλαμπος, και το μέλος του Δ.Σ. κος Καψιώτης Ευάγγελος συναντήθηκαν με τον Δκτή της 32 ΤΑΞ/ΠΖΝ Ταξίαρχο Δρόσο Δημήτριο.
Στη συνάντηση συζητήθηκαν πολλά θέματα με κυρίαρχα αυτά της Εκπαιδευτικής Συνεργασίας μεταξύ της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας και της 32 ΤΑΞ/ΠΖΝ, καθώς και τις από κοινού δράσεις και ασκήσεις που δύναται να πραγματοποιηθούν στα πλαίσια της παραπάνω συνεργασίας.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001277-33b9f33ba2/241856881_199810672217402_5338303418629010195_n.jpg?ph=347e158b61)