Είδη ένδυσης και υπόδησης παραδόθηκαν από τον Σύλλογο Δρομέων Υγείας στην Ε.Ο.Δ Μαγνησίας ώστε να διατεθούν σε άπορες οικογένειες
2020-02-07
Ευχαριστούμε το Σύλλογο Δρομέων Υγείας Βόλου , που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα του Τμήματος Κοινωνικής Μέριμνας και Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας για συλλογή ειδών ένδυσης κ υπόδησης που θα δωθούν σε δομές της πόλης μας κ σε οικογένειες που έχουν ανάγκη..!!
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000803-48e9448e96/84253746_536650613870158_4405981132470878208_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000804-6301f63022/84977802_536650660536820_3114809891940728832_n.jpg?ph=347e158b61)