Δωρεά ενός Αυτόματου Εξωτερικού Απινιδωτή στην Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
2023-03-14
Με έναν Αυτόματο Εξωτερικό Απινιδωτή (ΑΕΑ) ενισχύεται η Ε.Ο.Δ Μαγνησίας δωρεά της Περιφέρειας Θεσσαλίας στα πλαίσια της πρόληψης του κινδύνου απώλειας της ανθρώπινης ζωής.
Ευχαριστούμε την Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας και Σποράδων κα Δωροθέα Κολυνδρίνη για την ανταπόκριση στο αίτημά μας.
Η δωρεά αυτή αποτελεί μία κίνηση υποστήριξης και αναγνώρισης του έργου μας, και μας δίνει την δύναμη να συνεχίσουμε απερίσπαστοι την προσπάθεια μας για την διαφύλαξη της ανθρώπινης ζωής.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200003964-45bd645bd7/336192180_211469231469081_2479768906397811014_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200003966-47f6447f65/336285171_542007851371289_6566051377385804421_n.jpg?ph=347e158b61)