Διοργάνωση Θεατρικής Παράστασης για κοινωνικό σκοπό από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας και την "θρυαλλίδα"
2022-05-30
Το Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας κ Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας, σε συνεργασία με την ερασιτεχνική θεατρική ομάδα "Θρυαλλίδα", διοργανώνουν θεατρική παράσταση την Τετάρτη 01/06/22 στο θέατρο της Παλαιάς Ηλεκτρικής, με σκοπό τη συλλογή τροφίμων που θα διατεθούν σε ιδρύματα της περιοχής μας.
Σας περιμένουμε όλους για την ενίσχυση του σκοπού μας..!!
Η τέχνη αρωγός στον συνάνθρωπο και παντού στη ζωή μας!!
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001639-f180ef180f/284427307_556124082716320_2608951570395933536_n.jpg?ph=347e158b61)