en-Συνεργασία της ΕΟΔ Μαγνησίας και της εταιρίας "Καυκάς" με σκοπό την συλλογή τροφίμων για την κιβωτό του κόσμου
10/09/2019
Ευχαριστούμε τους υπαλλήλους της εταιρείας ηλεκτρολογικού εξοπλισμού '' Καυκάς " Βόλου που σε συνεργασία με τους συναδέλφους τους από τα καταστήματα Λαμίας, Καρδίτσας, Τρικάλων κ' Λάρισας ανταποκρίθηκαν, άμεσα κ δυναμικά , στο κάλεσμα της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας για τη συλλογή τροφίμων τα οποία και παραδόθηκαν στην κιβωτό του κόσμου.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000628-cba7acca21/67693906_398814457420843_901272825204047872_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000625-5c53b5d4ca/67308819_394262087896341_3014015887201009664_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000627-9fb62a0aee/67363578_2916561971750019_6006519283943735296_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000626-b0504b1499/67404119_399574470662342_2706225985170178048_n.jpg?ph=347e158b61)