en-Συνεχής και αδιάλειπτη η δράση του Τμήματος Κοινωνικής Μέριμνας & Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
08/10/2020
Το Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας και Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης Μαγνησίας παρέδωσε είδη ρουχισμού κ κλινοσκεπάσματα στον * Εσταυρωμένο* ( σύλλογο συμπαράστασης κρατουμένων ), είδη πρώτης ανάγκης, κλινοσκεπάσματα, ρουχισμού κ υπόδησης στο Γηροκομείο Καναλίων καθώς και στο ορφανοτροφείο Βόλου είδη ένδυσης, κλινοσκεπάσματα κ παιχνίδια. Τέλος παρέδωσε στον ξενώνα μεταναστών είδη ένδυσης, υπόδησης, κ παιχνίδια.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000995-4209442096/117893329_662010971334121_2807620010422294441_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000996-2212f22131/117968016_662003128001572_8273845982497521414_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000997-2f9a42f9a6/118147174_664232887778596_1598557580834618358_o.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000998-c8c95c8c97/118381978_667778224090729_8754021060914665761_n.jpg?ph=347e158b61)