en-Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η προσπάθεια του Τμήματος Κοινωνικής μέριμνας & Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας για συλλογή τροφίμων για το Ορφανοτροφείο Βόλου
19/12/2019
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η προσπάθεια του Τμήματος Κοινωνικής μέριμνας & Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας για συλλογή τροφίμων για το Ορφανοτροφείο Βόλου. Με την υποστήριξη του Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π.-ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Δήμου Βόλου, διοργάνωσε και ανέβασε την θεατρική παράσταση «Ο εξυπνάκιας » του Πολιτιστικού Συλλόγου Βόλου 'ΔΙΑΔΡΟΜΗ' στο Πολιτιστικό Κέντρο Νέας Ιωνίας. Ευχαριστούμε όλους τους συμπολίτες μας που έγιναν αρωγοί σε αυτήν την προσπάθεια.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000704-9049c9049f/75402296_955413654810632_6469000443254013952_n.jpg?ph=347e158b61)
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000705-e3acde3ad0/73324626_582987082265467_4825670858301243392_n%20%281%29.jpg?ph=347e158b61)