en-Ευχαριστήριο προς του πολίτες της Σάμου από την Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
13/12/2020
Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ από, την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας προς τους συνανθρώπους μας από τη Σάμο κ ιδιαίτερα από το Καρλόβασι , Βαθύ κ τον Μαραθόκαμπο, για την ανθρωπιστική αποστολή που μας απέστειλαν , αλλά κ στην κα Λούση Μανωλιού την ψυχή αυτής της αποστολής , που την οργάνωσε και συγκέντρωσε στον επαγγελματικό της χώρο στο Καρλόβασι.!.! Η αποστολή περιλάμβανε είδη ένδυσης, φάρμακα, κλινοσκεπασματα, τρόφιμα κ σχολικά είδη, των οποίων η διανομή ολοκληρώθηκε αυτές τις μέρες σε οικογένειες αλλά ιδρύματα της πόλης μας που έχουν ανάγκη...Η αλληλεγγύη είναι δείγμα πολιτισμού. Όλοι μαζί μπορούμε και χτίζουμε ένα μέλλον καλύτερο για όλους μας.
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200001086-a8282a8288/%20%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82%20%CE%9C%CE%AD%CF%81%CE%B9%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%82%20-%20%CE%91%CE%BD%CE%B8%CF%81%CF%89%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD%20%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CF%8E%CE%BD-5.jpg?ph=347e158b61)