en-Έκκληση για ρούχα και άλλα είδη πρώτης ανάγκης από το Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας & Ανθρωπιστικών Αποστολών της Ε.Ο.Δ Μαγνησίας
Η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Μαγνησίας συνεχίζει το κοινωνικό της έργο προσφέροντας ρούχα, υποδήματα, κλινοσκεπάσματα κ είδη πρώτης ανάγκης σε δομές της πόλης μας κ σε οικογένειες που έχουν ανάγκη.
Σας καλούμε όλους να γίνετε αρωγοί αυτής της προσπάθειας κ κάθε φορά που έχετε κάτι που δεν χρειάζεστε να έρθετε σε επαφή μαζί μας στα τηλέφωνα της ομάδας ή με την τμηματάρχη του Τμήματος κοινωνικής μέριμνας, κα Ζωή Παππά. Τα στοιχεία επικοινωνίας υπάρχουν στο Site μας πατώντας επάνω στο Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας & Ανθρωπιστικών Αποστολών.
Γιατί όλοι μαζί μπορούμε να πετύχουμε πολλά... όλοι έχουμε δικαίωμα στην αξιοπρέπεια....
Ας μην υπάρχουν πια ρούχα κ χρήσιμα αντικείμενα πεταμένα στα σκουπίδια.....
Τα δικά σου σκουπίδια.... Οι δικοί μου θησαυροί.....
Ας τα αντιμετωπίσουμε λοιπόν σαν θησαυρούς....
![](https://347e158b61.clvaw-cdnwnd.com/2ef5b0c33d0659892c0be2feaf37afe3/200000961-d258ad258c/%20%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82%20%CE%9C%CE%AD%CF%81%CE%B9%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%82%20-%20%CE%91%CE%BD%CE%B8%CF%81%CF%89%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD%20%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CF%8E%CE%BD-3.jpg?ph=347e158b61)